Bądź spontaniczny, a zbudujesz pewność siebie

Spontaniczny… Odrobina szaleństwa buduje pewność siebie.

A lepiej to odpuszczę.
A jak coś mi się stanie.
To na pewno będzie bolało!
Ale ja nie jestem spontaniczny, nigdy nie byłam spontaniczna!

To właśnie takie problemy mnożysz, kiedy obawiasz się aby coś zrobić, kiedy nie chcesz pozwolić sobie na odrobinę spontaniczności w swoim życiu.

Zamiast zawsze dążyć do 100% kontroli nad swoim życiem oraz zjawiskami zachodzącymi wokół ciebie, pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, bądź spontaniczny / spontaniczna. Kolega proponuje Ci wyjazd na nurkowanie! Powiedz sobie TAK i pojedz z nim. Nigdy nie nurkowałeś, bo nie umiesz pływać, wyobraź sobie, że osobiście znam 3 osoby, z którymi nurkowałem, a one nie potrafią pływać. Czy to je powstrzymało przed byciem spontanicznym nie, to je wręcz zmieniło?

Zapisz się na listę, a nie stracisz szansy na zbudowanie własnej pewności siebie.

Subscribe

* indicates required

Pewność siebie a luz osobisty, spontaniczny człowiek ….

Ucz się luzu od dzieci, ona naturalnie mają przesuniętą granicę spontaniczności. Dzięki obserwacji dzieci jesteś w stanie przypomnieć sobie jakim człowiekiem byłeś dawno temu, a tym samym być większym luzakiem. Codziennie do pracy idziesz w garniturze, nie wymaga tego firma, ale Ty czujesz się w tym pancerzu pewniej, a co gdybyś poszedł w dżinsach i luźniejszej koszuli? Pokazał/a byś, że masz w sobie luz, a ludzie spojrzeliby na Ciebie innym okiem. Dzięki temu zbudujesz w sobie pewność siebie, iż nie zależnie od sytuacji jesteś w stanie się do niej zaadaptować.

Zapraszam na mój kanał na YouTube,

co tydzień nowa dawka pewności siebie !

Otwartość na świat, a pewność siebie.

Nie musisz stać się szaleńcem robiącym wszystkie głupoty tego świata, aby być spontanicznym człowiekiem. Wystarczy, że staniesz się osobą otwartą na świat, który ciebie otacza i będziesz czerpać z niego odrobinę więcej, niż do tej pory. Pamiętaj, jeśli coś nie przekracza Twoich własnych przekonań, czasami warto przełamać się i za tym podążać. Nie musisz być gejem, aby iść w paradzie równości. Nie musisz być politykiem, aby wyrazić swój sprzeciw w proteście poparcia np. dla strajkujących kobiet. Na pewno robiąc to, zbudujesz w sobie pewność siebie, że po prostu możesz.

Pamiętaj, żyje się tylko raz i życie jest zbyt cenne, aby barć je zawsze na poważnie.

Darmowy poradnik.

Jak motywować zespół

Zapisz się na newsletter, a dostaniesz darmowy poradnik…

Dla kogo to robię? Spontaniczny czy nie, warto działać.

Dla Ciebie, jeśli nie wiesz, co się dzieje, jednakże widzisz, że dzieje się źle? Wiesz, że coś trzeba zmienić, ale nie wiesz co i jak zmienić? Pozwól, aby historie z mojego życia, ale także doświadczenia z pracy z ludźmi jako coach stały się dla ciebie mapą, dzięki której odnajdziesz własną pewność siebie.

I co dalej, z moją pewnością siebie? Bądź spontaniczny i działaj.

Dalej czekaj na kolejny blog oraz vlog (YouTube), jednakże nie musisz czekać za długo, pojawią się one razy a czasami dwa razy w tygodniu, po czym w czerwcu pojawi się pełnowartościowy kurs. Jednakże cały mini kurs potrwa tylko 12 tygodni, innymi słowy już za 12 tygodni nabierzesz pewności siebie. 

Jeśli szukasz inspiracji lub ciekawych porad nie tylko w zakresie pewności siebie, zapraszam Cię na mojego Instagrama.
Dodatkowo mój TikTok także jest źródłem ciekawych porad, zapraszam.

Zapisz się na listę mailingową, już w czerwcu zasługujesz ponad wszystko na pełnowartościowy kurs budowania pewności siebie. W kursie poznasz kolejne 12 kroków, dzięki którym zbudujesz i utrwalisz swoja pewność siebie. Kurs jest wyposażony w ćwiczenia, sesje zoom oraz dedykowane materiały video jednakże od ciebie zależy czy z tego wszystkiego skorzystasz. .

Dodatkowo zapraszam Cię na pierwszą darmową sesję coachingową, kliknij link i pracujmy razem.

Zapraszam 
Sebastian www.socoach.pl
Zrób ten pierwszy krok innymi słowy napisz do mnie e-maila so@socoach.pl