Planuj kolejne działania, a zbudujesz pewność siebie. 

Klęska urodzaju, a pewność siebie. Planuj i działaj.

Naturalną cechą ludzi o zachwianej pewności siebie jest tworzenie kolejnych scenariuszy. Brak pewności siebie zmusza nas do tworzenia wariacji wydarzeń, które jeszcze nie miały miejsca i pewno nigdy się nie wydarzą. Planuj i działaj to takie proste a my staramy się zaplanować wszystko perfekcyjnie, dopieścić tak jak sami byśmy tego chcieli. Ale czy na pewno? A może staramy się to tak utrudnić, aby nigdy tego nie wdrożyć?

Zapomnij o kolejnych wariacjach działań, o kolejnych scenariuszach wydarzeń to tylko obniża twoją wartość, a tym samym pozbawia Cię pewności siebie.

Zapisz się na listę, a nie stracisz szansy na zbudowanie własnej pewności siebie.

Subscribe

* indicates required

Pewność siebie to prosty scenariusz.

Twórz proste scenariusze, tylko takie pozwolą Ci na ich zapamiętanie oraz zrealizowanie. Wyobraź sobie, że jesteś agentem ubezpieczeniowym, który sprzedaje polisy. Wystarczy, że nauczysz się reagować na 3 może 5 głównych sprzeciwów klienta a wielu z potencjalnych klientów stanie się Twoimi realnymi klientami.
Ale ja nie potrzebuję ubezpieczenia na życie! Oczywiście ma Pan rację dziś jest ono Panu zbędne, ale czy auto Pan ubezpiecza?

Nie stać mnie na ubezpieczenie na życie! Ubezpieczenie to tylko 200 zł, przy Pana dochodach jest to kilka procent, a co jak Pan zachoruje i straci dochody? Wtedy ubezpieczenie będzie jedynym dochodem, który pozwoli Panu na spokojną rehabilitację.
Nie wiem, muszę jeszcze porozmawiać z żoną! Super, w takim razie kiedy możemy spotkać się z Pana żoną, ona także powinna wiedzieć, co zyskacie Państwo dzięki temu ubezpieczeniu, czy czwartek 17 Panu pasuje?

Przygotowanie a pewność siebie! Planuj !

Pamiętaj, podstawą pewności siebie jest doskonałe przygotowanie do problemu, planuj jak się z problemem rozprawisz. Nie musisz mieć 10 scenariuszy, aby być przygotowanym. Wystarczy Ci jeden maksymalnie dwa, a dzięki temu wiesz, że dasz radę, zaczynasz wierzyć w siebie, a co za tym idzie, działasz i dodajesz kolejną cegłówkę w fundamentach pewności siebie.

Naucz się tworzenia alternatywnych rozwiązań, a nie idealnych planów. Przećwicz sobie w głowie przed każdym spotkaniem, scenariusz rozmowy. Naucz się ważnych zwrotów, ich wariacji oraz możliwych zastosowań. Przećwicz sobie scenariusz, w którym rozmówca się zgadza na twoje propozycje, ale także scenariusz, w którym odmawia.

Pamiętaj, żyje się tylko raz i życie jest zbyt cenne, aby barć je zawsze na poważnie.

Zapraszam na mój kanał na YouTube,

co tydzień nowa dawka pewności siebie !

Przedstawiciel handlowy, a pewność siebie.

Grupa zawodowa, telemarketerzy oraz przedstawiciele handlowy, jest to grupa cechująca się największą pewnością siebie. Masz z nimi do czynienia praktycznie każdego dnia, ucz się od nich. Zamiast zbywać ich w pierwszym zdaniu rozmowy telefonicznej, pozwól sobie, aby ta rozmowa stała się dla Ciebie nauką. Nie musisz nic kupić, ale wystarczy, że posłuchasz go, a na pewno się czegoś nauczysz.

Dla kogo to robię? Może dla tych co planują i nigdy nie realizują?

Dla Ciebie, jeśli nie wiesz, co się dzieje, jednakże widzisz, że dzieje się źle? Wiesz, że coś trzeba zmienić, ale nie wiesz co i jak zmienić? Pozwól, aby historie z mojego życia, ale także doświadczenia z pracy z ludźmi jako coach stały się dla ciebie mapą, dzięki której odnajdziesz własną pewność siebie.

I co dalej, z moją pewnością siebie? Planuj działania a nie plany.

Dalej czekaj na kolejny blog oraz vlog (YouTube), jednakże nie musisz czekać za długo, pojawią się one razy a czasami dwa razy w tygodniu, po czym w czerwcu pojawi się pełnowartościowy kurs. Jednakże cały mini kurs potrwa tylko 12 tygodni, innymi słowy już za 12 tygodni nabierzesz pewności siebie. 

Jeśli szukasz inspiracji lub ciekawych porad nie tylko w zakresie pewności siebie, zapraszam Cię na mojego Instagrama.
Dodatkowo mój TikTok także jest źródłem ciekawych porad, zapraszam.

Zapisz się na listę mailingową, już w czerwcu zasługujesz ponad wszystko na pełnowartościowy kurs budowania pewności siebie. W kursie poznasz kolejne 12 kroków, dzięki którym zbudujesz i utrwalisz swoja pewność siebie. Kurs jest wyposażony w ćwiczenia, sesje zoom oraz dedykowane materiały video jednakże od ciebie zależy czy z tego wszystkiego skorzystasz. .

Dodatkowo zapraszam Cię na pierwszą darmową sesję coachingową, kliknij link i pracujmy razem.

Zapraszam 
Sebastian www.socoach.pl
Zrób ten pierwszy krok innymi słowy napisz do mnie e-maila so@socoach.pl