Kontroluj siebie, a zbudujesz swoją pewność siebie. 

Kontroluj własne obawy.

Niestety pewność siebie jest pewnym stanem przejściowym, pomiędzy mrukiem a arogantem. Tak samo jest z obawami. Kiedy zaczniemy się uczyć, skończymy kolejny kurs. Zakończymy kolejne studia lub studiom. Zdobędziemy następny certyfikat, to wcale nie oznacza, że będziemy gotowi, aby kontrolować swoje obawy. Niestety wtedy możemy wpaść w pułapkę wiedzy. Mianowice, wiemy duże, ale też wiemy, jak dużo jeszcze nie wiemy. Kontroluj swoje myśli, obawy i nie kreuj swojej negatywnej rzeczywistości.

A co jeśli nie będę znał/a odpowiedzi na pytanie?
Jeśli wyjdę na głupka?
Jak oni są lepsi niż ja? Itd. itp. 

Zapisz się na listę, a nie stracisz szansy na zbudowanie własnej pewności siebie.

Subscribe

* indicates required

Kontroluj emocje. Pewność siebie a ocena innych!

Przestań martwić się na zapas. Przecież powyższe pytania, czy sytuacje wcale nie muszą się wydarzyć. Naucz się radzić sobie z myślami, które pchają cię w otchłań strachu, a zaczniesz działać. Naucz się stawiać pytania kierowane, a nie te ogólne.

Zapraszam na mój kanał na YouTube,

co tydzień nowa dawka pewności siebie !

Zamiast.
Co możemy teraz zrobić?
Jak wyjść z tej sytuacji?

Powiedz.
Co możesz teraz zrobić?
Jak wyjdziesz z tej sytuacji?

Kontroluj siebie a uwierzysz w siebie.

Naucz się doceniać to, co już potrafisz, to kim obecnie jesteś, kontroluj swoje myśli, a nauczysz się doceniać samego siebie. Przez retrospekcję przypomnij sobie, gdzie byłeś/aś rok temu a gdzie jesteś dziś. Powiedz sobie, że zrobiłeś/aś wszystko, co było zaplanowane, wiesz wszystko, co potrzeba na dziś, a to, co będziesz potrzebować w przyszłości, jest jeszcze przed Tobą.
Wszystko jest kwestią samooceny połączonej z umiejętnością podejmowania własnych wewnętrznych decyzji.

Darmowy poradnik.

Jak motywować zespół

Zapisz się na newsletter, a dostaniesz darmowy poradnik…

Dla kogo to robię?

Dla Ciebie, jeśli nie wiesz, co się dzieje, jednakże widzisz, że dzieje się źle? Wiesz, że coś trzeba zmienić, ale nie wiesz co i jak zmienić? Pozwól, aby historie z mojego życia, ale także doświadczenia z pracy z ludźmi jako coach stały się dla ciebie mapą, dzięki której odnajdziesz własną pewność siebie.

I co dalej, z moją pewnością siebie? Wiedza to podstawa.

Dalej czekaj na kolejny blog oraz vlog (YouTube), jednakże nie musisz czekać za długo, pojawią się one razy a czasami dwa razy w tygodniu, po czym w czerwcu pojawi się pełnowartościowy kurs. Jednakże cały mini kurs potrwa tylko 12 tygodni, innymi słowy już za 12 tygodni nabierzesz pewności siebie. 

Jeśli szukasz inspiracji lub ciekawych porad nie tylko w zakresie pewności siebie, zapraszam Cię na mojego Instagrama.
Dodatkowo mój TikTok także jest źródłem ciekawych porad, zapraszam.

Zapisz się na listę mailingową, już w czerwcu zasługujesz ponad wszystko na pełnowartościowy kurs budowania pewności siebie. W kursie poznasz kolejne 12 kroków, dzięki którym zbudujesz i utrwalisz swoja pewność siebie. Kurs jest wyposażony w ćwiczenia, sesje zoom oraz dedykowane materiały video jednakże od ciebie zależy czy z tego wszystkiego skorzystasz. .

Dodatkowo zapraszam Cię na pierwszą darmową sesję coachingową, kliknij link i pracujmy razem.

Zapraszam 
Sebastian www.socoach.pl
Zrób ten pierwszy krok innymi słowy napisz do mnie e-maila so@socoach.pl