Wiedza a pewność siebie?

Wiedza a geniusz matematyczny bez pewności siebie.

Niestety tak, jeśli jesteś geniuszem w jednej dziedzinie, wcale nie oznacza to, że jesteś osobą pewną siebie. Oczywiście na olimpiadzie matematycznej, konferencji czy w szkole na lekcjach matematyki, będziesz zawsze pewny siebie. Twoja wiedza w tej wąskiej dziedzinie powoduje, że czujesz się swobodnie i pewnie. Twoje poczucie wartości wzrasta, a tym samym masz chwilowy przypływ pewności siebie. Co jak matematyczny event się skończy? Jak wtedy się zachowywać?

Zapisz się na listę, a nie stracisz szansy na zbudowanie własnej pewności siebie.

Subscribe

* indicates required

Jaka wiedza jest mi potrzebna?

Wspomniana wiedza matematyczna jest doskonałym początkiem całego procesu jednakże dalej musisz uczyć się wiedzy ogólnej. Wiedzy o życiu, świecie, sporcie czy nauczyć się jerzyków obcych. Twoja umiejętność logicznego myślenia wywodząca się z podstaw matematyki, zawsze pomoże Ci w początkowej fazie konwersacji, dalej wykorzystasz to, czego nauczyłeś / aś się dzięki obserwacji świata, życia i ludzi. 

Zapraszam na mój kanał na YouTube,

co tydzień nowa dawka pewności siebie !

Nie jestem geniuszem i nie mam pewności siebie. 

Brak wiedzy na dany temat buduje w nas mór i strach, który nas paraliżuje, mówi nam, nie potrafisz, nie wiesz, nie znasz się lub po prostu jesteś nieprzygotowany / a jednakże czy tak musi być? Dlatego po prostu potrzebujemy się lepiej przygotować. Niech sytuacja paraliżująca nasz w pierwszym kontakcie w przyszłości stanie się motywatorem do działania. Ktoś proponuje Ci wyjazd na urlop np. do Hiszpanii. 

Pierwsze co myślisz, nie znam Hiszpańskiego, nie znam angielskiego, nie poradzę sobie tam. Odpuszczasz wyjazd, bo sądzisz, że nie ma sensu jechać, skoro nie dasz sobie z tym rady. 

A co zrobić, aby wiedza działała?

Powiedz sobie Tak, jadę jednakże nie czekaj, aż się nauczysz języka. Po prostu zapłać za wyjazd, a dzięki temu życie da Ci powód do nauki języka. Jak już zapłaciłeś /aś za wakacje, teraz siadaj do nauki języka, wystarczy nauczyć się 500 może 600 podstawowych słów, aby porozumiewać się w obcym kraju. Skoro do wyjazdu masz trzy miesiące, to masz do nauki mniej niż sześć słówek dziennie, a więc musisz przeznaczyć na to od 15 do 20 minut dziennie. Czy to jest nadal trudne dla Ciebie?  

Darmowy poradnik.

Jak motywować zespół

Zapisz się na newsletter, a dostaniesz darmowy poradnik…

Co się właśnie stało? Posiadłeś/aś wiedzę.

Poszerzyłeś / aś swoją wiedzę, pozyskałeś /aś nową umiejętność, która na wakacjach spowoduje, iż będziesz człowiekiem otwartym o znacznie większej pewności siebie niż jeszcze cztery miesiące temu. 

Dla kogo to robię?

Dla Ciebie, jeśli nie wiesz, co się dzieje, jednakże widzisz, że dzieje się źle? Wiesz, że coś trzeba zmienić, ale nie wiesz co i jak zmienić? Pozwól, aby historie z mojego życia, ale także doświadczenia z pracy z ludźmi jako coach stały się dla ciebie mapą, dzięki której odnajdziesz własną pewność siebie.

I co dalej, z moją pewnością siebie? Wiedza to podstawa.

Dalej czekaj na kolejny blog oraz vlog (YouTube), jednakże nie musisz czekać za długo, pojawią się one razy a czasami dwa razy w tygodniu, po czym w czerwcu pojawi się pełnowartościowy kurs. Jednakże cały mini kurs potrwa tylko 12 tygodni, innymi słowy już za 12 tygodni nabierzesz pewności siebie. 

Jeśli szukasz inspiracji lub ciekawych porad nie tylko w zakresie pewności siebie, zapraszam Cię na mojego Instagrama.
Dodatkowo mój TikTok także jest źródłem ciekawych porad, zapraszam.

Zapisz się na listę mailingową, już w czerwcu zasługujesz ponad wszystko na pełnowartościowy kurs budowania pewności siebie. W kursie poznasz kolejne 12 kroków, dzięki którym zbudujesz i utrwalisz swoja pewność siebie. Kurs jest wyposażony w ćwiczenia, sesje zoom oraz dedykowane materiały video jednakże od ciebie zależy czy z tego wszystkiego skorzystasz. .

Dodatkowo zapraszam Cię na pierwszą darmową sesję coachingową, kliknij link i pracujmy razem.

Zapraszam 
Sebastian www.socoach.pl
Zrób ten pierwszy krok innymi słowy napisz do mnie e-maila so@socoach.pl