Czym jest podrywanie kobiety?  kurs e-mail #3

Podrywanie, uwodzenie kobiety a może mamienie, czym to jest?

Kiedy myślisz o poderwaniu kobiety, Twoje emocje są na niskim, prawie na pierwotnym poziomie. To oznacza jedynie tyle, że jesteś skazany na porażkę. Poderwać możesz sobie laskę z baru, ale uwieść kobietę możesz w eleganckiej restauracji. Oczywiście podrywanie, jak i uwodzenie kobiety doprowadzi cię do celu, ale pomyśl, wolisz płakać w maluchu czy porsche jedno i drugie jest autem, ale … Więcej o sztuce uwodzenia / podrywania przeczytasz w moim poradniku, link tutaj! poradniku, link tutaj!

Jeden gest jest cenniejszy niż 1000 słów. Sztuka uwodzenia to poezja a nie dramat.

Darmowy kurs SZTUKA UWODZENIA już jest.

* indicates required

A więc czym jest podrywie na wyższym poziomie? jest uwodzenie kobiety!

Podrywanie w wersji pro jest właśnie uwodzeniem, a sztuka uwodzenia jest to dyscyplina sportowa tylko dla profesjonalistów. Amatorzy szybko tutaj są odsiewani, a ich zapał błyskawicznie gaśnie. Tak jak już wcześniej napisałem, sztuka uwodzenia jest stosowana w wielu dziedzinach naszego życia, jednakże ja skupiam się tutaj tylko na relacjach damsko męskich.

Zapraszam na mój kanał na YouTube,

co tydzień nowa dawka pewności siebie !

Podrywanie, uwodzenie kobiety, a pianino czy tango!

Wyobraź sobie, że potrafisz grac na pianinie lub jesteś doskonałym tancerzem. Wyobraź sobie, że siadasz przy pianinie i zapadasz się w bezmiar muzyki. Ocean emocji zaczyna cię pochłaniać, a ty tylko grasz i delektujesz się tym, co słyszysz. A teraz wyobraź sobie, że tym pianinem jest kobieta. Doskonale wiesz którą stronę poruszyć, aby wzbudzić jej emocję, także doskonale wiesz jaki krok w tangu wykonać, aby kobieta zaczęła poddawać się twoim gestom, słowom czy reakcjom.

Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i ty możesz być wielki.

Mark Twain

Naucz cieszyć się z drobiazgów, wtedy wielkie rzeczy przyjdą same.

Uwodzenie kobiety to sztuka.

Kiedy zrozumiesz, że uwodzenie nie ma nic wspólnego z podrywaniem, wtedy zrozumiesz, iż sztukę uwodzenia trzeba, praktykować, pielęgnować i każdego dnia doskonalić dokładnie tak samo, jak z pianinem czy tańcem. Jako sztuka zarezerwowana wyłącznie dla extra ligi, ty musisz ćwiczyć, a nie tylko czytać o tym. Doskonale wiem, że bez ćwiczeń nigdy nic byś nie osiągnął dlatego, ćwicz, pomimo kolejnych porażek zobaczysz jak się rozwijasz.

Co dalej w dziedzinie uwodzenia? Uwieść kobietę i co dalej?

Teraz masz kilka możliwości, możesz czekać na cotygodniową dawkę informacji o uwodzeniu oraz o tym, jak stać się uwodzicielem. Wystarczy, że zapiszesz się na moją listę mailingową, a co tydzień dostaniesz garść informacji. (Link do listy)
Możesz kupić mój poradnik i zacząć korzystać z pełnego wachlarza wiedzy, przykładów oraz materiałów video, jakie są właśnie dołączone do tego poradnika. (link do poradnika), albo siedzieć i nic nie robić.
Możesz też nic nie robić oraz dalej się łudzić, że jakoś to będzie jednakże w takim wypadku, dziękuję Ci za uwagę i zapraszam, jak kiedyś zmienisz zdanie.

Zapraszam 
Sebastian www.socoach.pl
Na koniec możesz nic nie robić, albo napisać do mnie i zacząć zmiany. e-maila so@socoach.pl,