Te kobiety zdradzają najczęściej. 

Czy kobiety zdradzają?

Tak, kobiety zdradzają swoich partnerów równie często, jak i faceci. Na przestrzeni lat zjawisko zdrady ewoluowało i dziś jest ona domeną tak samo facetów, jak i kobiet. Oczywiście w naszej kulturze utarło się, że to faceci zdradzają. Bo są zapracowani i kobieta ich nie rozumie. Albo kobiety odmawiają im sexu. Bo to bo tamto, ale panowie to tylko wymówki, które często pojawiają się już po tym, jak sami zdradzicie swoje kobiety. Więc panowie uważajcie, bo one mają te same wymówki. Dlatego dziś może nie ku przestrodze, ale bardziej, aby pokazać te typy kobiet, które są najbardziej podatne na zdradę.

uwieść kobietę

Poradnik dostępny w wersji papierowej, od dziś w dwóch formatach:
Miękka okładka w cenie 29.99 PLN (link do książki).
Twarda okładka w cenie 13 GBP ( link do książki)
Do każdej książki dodaję specjalnie godzinę konsultacji, wystarczy napisać do mnie e-mail, przesłać potwierdzenie zakupu, a już jutro zaczniemy razem pracować.
Oferta limitowana tylko do pierwszych 20 zakupionych egzemplarzy.

Kobiety narcystyczne one zdradzają najczęściej. 

Pierwsza cecha charakteru, o jakiej dziś powiem to osoba narcystyczna. Muszę zauważyć, że nie ma wielu różnic pomiędzy kobietą a facetem w tym zakresie, jednakże w odniesieniu do Pań brzmi to zgoła brutalniej. Narcyz ma pozytywną obsesję na swoim punkcie. Myśli, że jest centrum wszechświata i może barć to, co chce, bo według niej właśnie to się jej należy, nawet jeśli jest to sex. Kobiety narcystyczne uważają, że miłość jednego faceta to za mało, one chcą więcej i łatwo po to sięgają. Tym kobietom nie wystarczą jedne usta do całowania. One chcą, aby kochał i całował je cały świat tak samo mocno, jak one kochają siebie. Dlatego właśnie, jeśli na drodze do szczęścia staje je sex z kolejnym facetem, to ona to zrobi bez zawahania się. 

Książka w wersji elektronicznej na urządzenia Apple oraz Android, kliknij link i kup ją już dzisiaj. 

Egoistki — kobiety blachary, które zdradzają. 

Te kobiety spełniają wszystkie swoje zachcianki, ich model działania przypomina dziecko, które chce dostać lizaka i za wszelką cenę o niego walczy. Kobiety egoistki nie zważają na niczyje uczucia. Spełniają swoje pragnienia, nie widzą albo nie chcą widzieć, że kogoś ranią, ważna dla nich jest tylko zachcianka i jeśli tą zachcianką jest sex z innym facetem, pewno to zrobią. Egoistkom nie zależy na stałym silnym związku, one są samowystarczalne, a na dodatek najlepiej czują się w swoim towarzystwie. To dzięki grupie pań, wśród których dominuje ta cecha, stwierdzenie singielka zostało spopularyzowane. 

Poznaj techniki uwodzenia.

Sygnały, jakie wysyłają kobiety podczas randki.

Najlepsze miejsca na spotkanie.

Dowiedz się, jakie są najlepsze tematy na pierwszą randkę, a jakich tematów należy się wystrzegać!

Dlaczego randki online nie rozwijają Twoich umiejętności. 

Jak praktykować, aby stać się zawodnikiem pierwszej ligi w sztuce uwodzenia

Niepewne siebie kobiety zdradzają równie często. 

Kobiety zdradzają z wielu powodów, jednym z nich jest chęć udowodnienia sobie, że potrafią. Ta chęć jest natomiast wyrazem wielkiego braku pewności siebie, a to pcha je do sypialni innego faceta. Mimo iż ich partner czeka w domu. Niepewne siebie kobiety poszukują w każdej sytuacji potwierdzenia swojej wartości dlatego, gdy zwróci na nie uwagę facet, który im się podoba, natychmiast chcą pokazać sobie, jak i może koleżankom, że one to potrafią pokonać swój brak pewności siebie i pójść do łóżka z tym przystojniakiem. Pewność siebie, a raczej jej brak częściej skłania takie kobiety do zdrady.Tte, z których ta pewność aż kipi, ale oczywiście te zbyt pewne siebie stają się szybko egoistkami. 

Zapraszam na mój kanał na YouTube,

co tydzień nowa dawka pewności siebie !

OGLĄDAJ NAJNOWSZY ODCINEK NA YOUTUBE LUB SŁUCHAJ W FORMIE PODCASTU

Dlaczego samotne kobiety zdradzają?

Co do zasady kobieta samotna nie oznacza, że jest singielką. Samotne kobiety zdradzają, gdyż mimo bycia w związku czują się w nim samotne, ale nie są same. Facet nie poświęca jej zbyt wiele uwagi, on za dużo pracuje lub imprezuje z kolegami, a może jest wręcz w stosunku do kobiety arogancki. W takich sytuacjach kobieta jest bardzo podatna na zdradę. Kiedy kobieta samotna zobaczy, iż inny mężczyzna obdarowuje ją ciepłem, atencją czy przeszywającym dreszczami dotykiem, wtedy jej serce się roztapia, a rozum odmawia posłuszeństwa, kobiety zdradzają w takiej sytuacji, gdyż uznają, że ich partner to istna kłoda, a ten właśnie poznany w barze to romantyk z brazylijskiej telenoweli. 

Uwodzenie jest maratonem. Więc skoro ty jesteś sprinterem, to podstawę do biegania już masz. Teraz wystarczy praktykować.

SEB -O

Cechy faceta, które przyciągają kobiety.

Jakie powinien mieć cechy rasowy uwodziciel?

Trochę statystyki.

Na koniec kilka liczb. Do zdrady przyznaje się ponad 50% mężczyzn oraz prawie 35% kobiet. Ciekawe jest to, że na przestrzeni ostatnich 20 lat w grupie facetów odsetek ten utrzymuje się na zbliżonym poziomie, ale wśród kobiet rośnie on dosyć szybko z 20% do prawie 35%,. Więc panowie dominat męskiej zdrady za kilka lat przestanie istnieć, no, chyba że zaczniecie szanować, doceniać i rozmawiać ze swoimi kobietami.  

Zapraszam 
Sebastian www.socoach.pl
Na koniec możesz nic nie robić, ponieważ tak jest łatwiej, jednakże możesz też napisać do mnie. Napisać i zacząć zmiany bo czas ucieka, a my nie młodniejemy e-maila so@socoach.pl.
Abyście mogli zacząć zmiany, mam dla Was darmową sesję coachingową, link znajdziecie (tutaj).
Zapraszam także na moje social media:
YouTube
FaceBook
Instagram
TikTok

.

Jak uwieść kobietę
uwieść kobietę