Pewność siebie, masz ją lub nie.

Pewność siebie, gdzie on a się objawia!

W szkole chcesz brać udział w olimpiadach lub innych wydarzeniach? Chcesz nagrywać filmy na TikToka lub YouTube, dlatego właśnie dziś szukasz pewności siebie.
Chcesz pojechać na zagraniczne wakacje?
Chciałabym / chciałbym zmienić pracę?
Chcesz mieć więcej znajomych?
Chcesz wyjść do ludzi, poznać miłość swojego życia?
Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś/aś TAK, ale nigdy tego nie zrobiłeś/aś! To znaczy, że Twoja pewność siebie kuleje, a ty nawet o tym nie wiesz.

Zapisz się na listę, a nie stracisz szansy na zbudowanie własnej pewności siebie.

Subscribe

* indicates required

Dlaczego powstają materiały o pewności siebie?

Ponieważ w czerwcu będę wypuszczał płatny kurs na temat pewności siebie. Właśnie dlatego już dziś chciałbym, abyś sprawdził/a czy ten kurs jest właśnie dla ciebie. Uważam, że szkoda tracić czas i pieniądze, jeśli coś jest Ci niepotrzebne. Celem kursu jest zbudowanie Twojej pewności siebie, jednakże aby to się stało sam/a musisz chcieć wyjść z pudełka, w którym jest Ci tak wygodnie i tak niefajnie zarazem.

Ile to potrwa?

Przez kolejne 12 tygodni w każdy piątek będę wypuszczał jeden materiał video, który pokaże Ci, jak wiele potrzebujesz, aby zbudować w sobie pewność siebie. Pod tym linkiem (PlayLista) będą publikowane wszystkie materiały, które następnie staną się drogowskazem dla Ciebie. Takim drogowskazem, który pokaże Ci drogę budowania własnej pewności siebie. Po tym czasie około połowy czerwca zaczną się zapisy na kurs, sam kurs potrwa 6 do 8 tygodni a jego koszt w przedsprzedaży to tylko 99 zł. Mówi się tylko, ale ja doskonale wiem, że każdy grosz się liczy, dlatego chcę, abyś był/a pewna, że jest on Ci potrzebny.

Darmowy poradnik.

Jak motywować zespół

Zapisz się na newsletter, a dostaniesz darmowy poradnik…

Gdzie można szukać innych materiałów.

Dodatkowo na moim TikToku (link tutaj) znajdziesz wiele ciekawych materiałów na temat pewności siebie. Mój Instagram, także jest bazą inspiracji, która pozwoli Ci zmienić mruka w dusze towarzystwa.

Pewność siebie, od czego zacząć?

Najważniejszy jest pierwszy krok, jednakże on zawsze jest najtrudniejszy. Wiem, że jesteś w stanie go wykonać, dlatego proponuję, abyś napisał/a do mnie maila. Napisz mi, w czym widzisz swój problem. Napisz, w czym mógłbym ja lub kurs Tobie pomóc. Ten prosty krok napisania maila do obcej osoby, ponad wszystko może być tym pierwszym, którego właśnie Tobie brakowało. Znajdź się na drodze do pewności siebie, ale zrób to już dzisiaj.

I co dalej?

Dalej, czekaj na kolejny blog oraz vlog (YouTube), pojawiają się one dwa razy w tygodniu, a cały mini kurs trwa 12 tygodni, dlatego właśnie warto tu zostać i nauczyć się pewności siebie.

Zapisz się na listę mailingową. Dzięki temu już w czerwcu otrzymasz pełnowartościowy kurs budowania pewności siebie. W kursie poznasz 12 kroków, dzięki którym zbudujesz i utrwalisz swoja pewność siebie. Kurs jest wyposażony w ćwiczenia, sesje zoom oraz dedykowane materiały video, jednakże od Ciebie zależy ten pierwszy krok.
Dodatkowo zapraszam Cię na pierwszą darmową sesję coachingową, kliknij link i pracujmy razem.

Zapraszam 
Sebastian www.socoach.pl

Zapraszam na mój kanał na YouTube, co tydzień dawka pewności siebie !