Jestem silnym człowiekiem, mam plan i go zrealizuję. 

Mam plan, zrobię …

Większość ludzi kończy realizację swoich planów na dążeniu lub czasami stworzeniu idealnego planu. Czas, jaki poświęcają na dopieszczenie planu, powoduje, że jego wdrożenie staje się niemożliwe lub bezcelowe. Ja mam plan i dziś wiem jak go zrealizować. Pamiętam jak miałem około 20 lat i planowałem po czterdziestce wszystko sprzedać i wyjechać na rajską wyspę. Planowałem moje kolejne kroki, działania tak, aby uzbierać środki wystarczające mi na spokojne życie, gdzieś na końcu świata. No cóż, wtedy skończyło się na planie, ale dziś żyję i mieszkam na rajskiej wyspie, mimo iż wyszło to całkiem bez planu.

Jak motywować zespół

Zapisz się na newsletter, a dostaniesz darmowy poradnik…

Pamiętaj, w życiu chodzi o to, aby nauczyć się tańczyć w deszczu!!!

Muszę dostosować swój plan, bo…

Bzdura, nic nie musisz dostosowywać, realizuj to, co założyłeś na początku. Każda zmiana wywołuje kolejne aberracje, kolejne komplikacje i tracisz czas na walkę z nimi, zamiast po prostu realizować plan. Plan jest jeden, to Ty sam tworzysz kolejne scenariusze, które przywołujesz do swojej świadomości i sam zapraszasz do swojej rzeczywistości. Nie myśl, co może się złego stać, po prostu realizuj to, co zostało założone.

Chcesz otrzymać darmowe poradniki, SUBSKRYBUJ newsletter

Mój plan i tysiące przeszkód.

Kolejny mit, który zaśmieca naszą głowę. Coś zaczyna nie wychodzić w planie, pamiętaj to nie przeszkoda to tylko kolejna nauka, dzięki której sukces będzie smakował jeszcze lepiej. Zastanawiasz się, co ja tam będę robić. Jak będę żyć lub z kim będę spędzać czas. Jesteś silną osobą, więc zaczniesz takie osoby przyciągać do siebie. Nie jest ważne czy to Kraków, czy Bali, jakim jesteś człowiekiem, takich ludzi będziesz zawsze mieć wokół siebie.

Jak motywować zespół

Raj podatkowy, darmowy poradnik !!!

  • Czym jest rezydencja podatkowa.
  • Jak zmienić rezydencję podatkową.
  • Jak zmienić formę prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Czym jest raj podatkowy.
  • Lista rajów podatkowych.
  • Jakie zagrożenia niesie ze sobą firma w raju podatkowym.
  • Jak się zabezpieczyć przed fiskusem w raju podatkowym.

Tak jak mówiłem, kiedyś planowałem wszystko sprzedać i wyjechać do raju. Zycie jednak napisało mi inny scenariusz, życie samo za mnie pozbyło się mojego majątku czy wielu „przyjaciół”. Jednakże, kiedy wszystkie te lekcje odrobiłem, poznałem, kto jest kim i co jest wart. Wtedy zauważyłem, że plan życia w raju jest bliżej niż kiedykolwiek. I tak dziś jestem w raju, prawie od roku mieszkam na Bali, bo już nie mam obaw i nie snuję planów, ja dziś realizuje plany, a nie je tworzę.

Ludzie to pijawki i malkontenci.

Och jak ja doskonale znam ludzi, którzy zawsze na każdy pomysł mają 10 powodów na nie. Ludzi, którzy zawsze wiedzą jak mnie zdołować i pokazać, że czegoś nie mogę zrobić, bo…. A ja, ja jestem inny, ja wspieram, a nie dołuję. Ja pokazuję co i jak można zrobić, a nie co i jak można spierdolić. 
Moja znajoma chce otworzyć firmę wykonującą zlecenia video, zlecenia na Bali. Wielu znajomych mówi jej, że to bzdura, że konkurencja jest duża, że się nie zna na ty, że nie ma do tego ludzi. A ja jej mówię, jak ma zrobić, aby pozyskać wiedzę, ludzi i klientów. Ja jej pokazuję co i gdzie musi zrobić, aby zacząć realizować swój plan, a nie tylko marzyć o swoim planie. Go GIRL zrealizuj swój plan, bo nikt tego za ciebie nie zrobi.

Naucz się jak motywować ludzi …. (link tutaj)

Zamiast negować, naucz się wspierać.

Gdybym w swoim życiu trafiał na ludzi umiejących tak kreatywnie wspierać, jak kreatywnie potrafią dołować, to dziś bym ich miał wokół siebie. Dziś, zamiast starać się te pijawki przekonać do swojej racji, swojego planu po prostu ich odcinam od siebie. Plan realizuję krok po kroku, bez pijawek na pokładzie.

A i na koniec pamiętaj, nic tak ludzi nie wkurwia, jak zrewalidowane marzenie ich znajomych i nic ich tak nie podnieca, jak plan przyjaciela, który legł w gruzach. Więc, zamiast głośno mówić o planach, zacznij cicho informować o ich zrealizowaniu.

Od autora.

Psycholog, coach czy mentor nieważne kto jest po Twojej stronie, ważne, że ta osoba wie, czego ty chcesz i wie, jak może Ci pomóc w zrealizowaniu tego.

Jeśli masz problemy z podejmowaniem decyzji, zmianą swojego nastawienia czy charakteru. Pamiętaj, sesja coachingowa na pewno Tobie w tym pomoże. Zapraszam na sesję zapoznawczą, dzięki niej zrozumiesz, jak można zmienić jakość związku, tylko zmieniając kilka elementów w swojej codzienności.

Zapraszam 
Sebastian www.socoach.pl