Jak zerwać z dziewczyną, na pewno nie tak!

Zerwać z dziewczyną czy facetem jest tak samo prosto, jednakże na wstępie muszę zaznaczyć i świat się zmienia i kilka razy słyszałem te bzdury od kobiet, które zrywały z moimi klientami, a więc może jeszcze 10 lat temu te idiotyzmy były domeną facetów, ale obecnie tyczą się one obu stron, a więc…

uwieść kobietę

Poradnik dostępny w wersji papierowej, od dziś w dwóch formatach:
Miękka okładka w cenie 29.99 PLN (link do książki).
Twarda okładka w cenie 13 GBP ( link do książki)
Dom każdej książki dodaję specjalnie godzinę konsultacji, wystarczy napisać do mnie e-mail, przesłać potwierdzenie zakupu, a już jutro zaczniemy razem pracować.
Oferta limitowana tylko do pierwszych 20 zakupionych egzemplarzy.

Aby zerwać z dziewczyną musisz…

Ogólnie rzecz biorąc, aby to zrobić w humanitarny sposób, musisz mieć jaja, nieważne czy jesteś samcem alfa, czy delikatną dziewczynką, musisz mieć jaja i tyle. Zerwać z dziewczyną czy chłopakiem możemy na wiele sposobów, ale sam nie wiem, jak to jest, że większość z nas idzie na łatwiznę i zaczyna dosłownie kłamać. Brakuje nam odwagi nie do tego, aby zerwać, ale do tego, aby się przyznać, że mamy już kogoś innego.

Książka w wersji elektronicznej na urządzenia Apple oraz Android, kliknij link i kup ją już dzisiaj. 

Jak zerwać z dziewczyną, bzdura pierwsza.

Kocham cię, jesteś dla mnie ważna, ale nie możemy być razem.

Cholera jasna jak kochasz kogoś, to robisz wszystko, aby tę miłość pielęgnować i z tą osobą być, nie jesteś świętym Stanisławem ze Szczepanowa, aby cierpieć, za czyjeś winy. Więc miej jaja i powiedz prawdę, a prawda jest taka, że już ci się odwidziało i chcesz czegoś nowego, czegoś, czego ona lub on nie jest w stanie Ci dać. No, chyba że słowo kocham cię, nigdy nic dla Ciebie nie znaczyło, wtedy kłam, oszukuj i rób dokładnie tak jak wyżej. 

Poznaj techniki uwodzenia.

Sygnały, jakie wysyłają kobiety podczas randki.

Najlepsze miejsca na spotkanie.

Dowiedz się, jakie są najlepsze tematy na pierwszą randkę, a jakich tematów należy się wystrzegać!

Dlaczego randki online nie rozwijają Twoich umiejętności. 

Jak praktykować, aby stać się zawodnikiem pierwszej ligi w sztuce uwodzenia

Banał to kolejny sposób na zerwanie.

Zasługujesz na kogoś lepszego, ja nie jestem tą osobą. W tym wypadku trzeba się częściowo zgodzić, tak zasługujesz na kogoś lepszego, bo twój partner to skończony złamas, który już od jakiegoś czasu ma kogoś na boku, ale nie ma jaj, aby się do tego przyznać. Takie stwierdzenie ma poprawić ci nastrój, pokazując, poprzez zaniżenie jego wartości, że to ty jesteś wartościowa. Dokładnie, jeśli facet tak postępuje i na koniec używa takiego banału, to jedno jest pewne, koleś jest bezwartościowym zerem. 

On czy ona postępując w ten sposób, usprawiedliwia swoje sumienie i nieudolną próbę przykrycia prawdy, która jest brutalna i krzyczy z ukrycia MAM JUŻ KOGOŚ, ale nie wiem, że jestem zerem i nie wiem ja Ci to powiedzieć. 

Zapraszam na mój kanał na YouTube,

co tydzień nowa dawka pewności siebie !

OGLĄDAJ NAJNOWSZY ODCINEK NA YOUTUBE LUB SŁUCHAJ W FORMIE PODCASTU

Zerwać z kobietą, idiota do potęgi!

No jej to bym Cię oddała lub oddał, to jest moja ulubiona bzdura, bo kiedyś po trzech latach związku właśnie to usłyszałem. Po czym bez pytań spakowałem jej rzeczy i wstawiłem za drzwi. Spytasz dlaczego? A właśnie dlatego, że jak ukochany jest w stanie oddać to, co niby kocha, to znaczy, że już nie ma między wami uczucia a on czy ona jest zaangażowany w coś innego. Brak odwagi do przyznania się jest większy niż chęć zostania i ratowania związku lub partner już od jakiegoś czasu zostawia swój zapach w innej sypialni. 

Uwodzenie jest maratonem. Więc skoro ty jesteś sprinterem, to podstawę do biegania już masz. Teraz wystarczy praktykować.

SEB -O

Cechy faceta, które przyciągają kobiety.

Jakie powinien mieć cechy rasowy uwodziciel?

Zerwać z dziewczyną, ale po co?

Jeśli ktoś naprawdę Cię kocha i zależy mu na Tobie, to nawet przez moment nie pomyśli o tym, by Cię zostawić. Zrobi wszystko, żebyście byli razem i żebyś była szczęśliwa, jednakże na koniec jeszcze jedno dziecinne stwierdzenie „Nie chcę Cię skrzywdzić, więc Cię zostawię” – kurwa, naprawdę?! Nie będę tego nawet komentował, bo ta bzdura wznosi się na wyżyny i króluje na nich od stuleci. 

Bzdur znamy więcej, ale są najpopularniejsze. Zerwać z dziewczyną.

To są trzy a może cztery główne bzdury, które wypowiadają, nasi już byli partnerzy, tak byli w ich głowach i czynach, ale nadal będący w naszym sercu, a więc uwolnij serce szybkim cięciem i pokaż, że ty masz odwagę skończyć coś, co i tak jest już martwe. Pamiętaj, trupa nie ma sensu reanimować, a ogrzewany kotlet nie smakuje tak samo. Na świecie jest 8 miliardów ludzi, chcesz mi powiedzieć, że nie ma tam nikogo dla Ciebie? 

Zapraszam 
Sebastian www.socoach.pl
Na koniec możesz nic nie robić, ponieważ tak jest łatwiej, jednakże możesz też napisać do mnie. Napisać i zacząć zmiany bo czas ucieka, a my nie młodniejemy e-maila so@socoach.pl.
Abyście mogli zacząć zmiany, mam dla Was darmową sesję coachingową, link znajdziecie (tutaj).
.

Jak uwieść kobietę
uwieść kobietę