Jak poderwać dziewczyne?

Online czy w restauracji gdzie i jak najlepiej poderwać dziewczyne?

60% singli szuka partnera w internecie, a czas pandemii stały się zmorą dla tradycyjnego randkowania. Wzrost randek online to ponad 100% w porównaniu z czasami przed pandemią, czy to znaczy, że w internecie jest łatwiej kogoś uwieść, poznać lub poderwać? A może już nie wiesz jak uwieść kobietę w rzeczywistości? Może już zapomniałeś, jak poderwać dziewczynę stając przed nią twarzą w twarz?

uwieść kobietę
Poradnik w wersji papierowej dostępny pod tym linkiem.

Poradnik dostępny w wersji papierowej, od dziś w dwóch formatach:
Miękka okładka w cenie 29.99 PLN (link do książki).
Twarda okładka w cenie 13 GBP ( link do książki)
Dom każdej książki dodaję specjalnie godzinę konsultacji, wystarczy napisać do mnie e-mail, przesłać potwierdzenie zakupu, a już jutro zaczniemy razem pracować. 
Oferta limitowana tylko do pierwszych 20 zakupionych egzemplarzy.

Moim zdaniem radkowianie online ma tyle wspólnego ze starym klasycznym randkowaniem co Nokia 3110 ze smartfonem. Niby można dzwonić, ale Instagrama już nie otworzysz. Tak samo z randkowaniem online, niby randkujesz, ale czy możesz liczyć na coś więcej, moim zdaniem w 99% nie. A więc raczej nie staniesz się uwodzicielem, jeżeli liczysz tylko na randki online. Więcej o randkach online przeczytasz w moim poradniku, link tutaj!

PORADNIK DOSTEPNY W WESRSJI ELEKTRONICZNEJ !!!

jak uwieść kobiete

Jeden gest jest cenniejszy niż 1000 słów. Sztuka uwodzenia to poezja a nie dramat.

Darmowy kurs SZTUKA UWODZENIA już jest.

* indicates required

Uwodzenie, dlaczego właśnie ten temat, bo wiem jak uwieść kobietę…

Jakiś czas temu, pracując z klientami, wykazującymi nad normalne obawy przed kontaktem osobistym z kobietami, postanowiłem zgłębić temat pewności siebie w kontekście randkowania, jak i samego uwodzenia kobiet. Z mojej perspektywy jasno wynika, iż uwieść kobietę można w każdej sytuacji, jednakże jeśli nie wiesz, jak to zrobić to nie ważne czy robisz to za pomocą Tindera, czy w restauracji, zawsze może dać ciała. A kiedy polegniesz pierwszy raz, zaczynasz tracić pewności siebie a w wyniku utraty pewności siebie, przenosisz się z uwodzeniem do internetu. Zauważyłem, iż uwieść kobietę potrafią tylko faceci pewni siebie. Temat na tyle mnie zaciekawił, że napisałem cały poradnik o uwodzeniu (link tutaj). Jednakże, aby pokazać Wam próbkę mojego poradnika, postanowiłem przez kolejne 10 tygodni poruszać po jednym temacie związanym z uwodzeniem. Pełna lista zagadnień poruszanych w poradniku jest tutaj (link do poradnika).

Zapraszam na mój kanał na YouTube,

co tydzień nowa dawka pewności siebie !

Czy uwieść kobietę, może każdy facet?

Wiele razy spotkałem się z mężczyznami, którzy mówili mi, że nie idzie im z kobietami. Wiele razy słyszałem, że ona wybrała innego i on nie wie dlaczego. A ile razy ty sam byłeś w sytuacji, kiedy ona nagle przestaje odpisywać lub oddzwaniać bez podawania powodu?

Prawdziwy mężczyzna to jest ten, kto przede wszystkim nie wie, że jest prawdziwym mężczyzną i który nie boi się tego, że nim nie jest.

Jerzy Bralczyk

No właśnie dlatego postanowiłem napisać ten poradnik, abyś wiedział, jak ją uwieść, a co ważniejsze, abyś wiedział jakich błędów nie popełniać, aby twoje wysiłki nie poszły na marne.

Czy warto być singlem ? Przeczytaj teks, może jednak warto!

Tak, każdy może uwieść, każdy może rozkochać a co ciekawe, każdy facet może zdobyć kobietę, o której nawet nie marzył. Wystarczy, że staniesz się facetem, którego ona pragnie, a nie facetem, który lata za nią z wywieszonym językiem. Takie proste, a jednak dla prawie 50% dorosłych facetów, nieosiągalne i właśnie dla rozwiązania tego problemu napisałem poradnik (link do poradnika).

Co dalej w dziedzinie uwodzenia? Uwieść kobietę i co dalej?

Teraz masz kilka możliwości, możesz czekać na cotygodniową dawkę informacji o uwodzeniu oraz o tym, jak stać się uwodzicielem. Wystarczy, że zapiszesz się na moją listę mailingową, a co tydzień dostaniesz garść informacji. (Link do listy)
Możesz kupić mój poradnik i zacząć korzystać z pełnego wachlarza wiedzy, przykładów oraz materiałów video, jakie są właśnie dołączone do tego poradnika. (link do poradnika)
Możesz też nic nie robić i dalej się łudzić, że jakoś to będzie jednakże w takim wypadku, dziękuję Ci za uwagę i zapraszam, jak kiedyś zmienisz zdanie.

Zapraszam 
Sebastian www.socoach.pl
Zrób ten pierwszy krok innymi słowy napisz do mnie e-maila so@socoach.pl