Jak uwieść kobietę! – Sprawdź gdzie i jak możesz kupić poradnik.

Uwieść kobietę potrafi każdy facet, tak nie mylę się każdy, ale czy ty nim jesteś? Wystarczy zmienić coś w sobie, aby uwypuklić to coś, czego kobiety szukają w każdym z nas. W dalszej części tego tekstu, ale głównie w książce znajdziesz sposoby uwodzenia, oraz nauczysz się czytać sygnały, jakie wysyłają kobiety. 

uwieść kobietę

Poradnik dostępny w wersji papierowej, od dziś w dwóch formatach:
Miękka okładka w cenie 29.99 PLN (link do książki).
Twarda okładka w cenie 13 GBP ( link do książki)
Dom każdej książki dodaję specjalnie godzinę konsultacji, wystarczy napisać do mnie e-mail, przesłać potwierdzenie zakupu, a już jutro zaczniemy razem pracować.
Oferta limitowana tylko do pierwszych 20 zakupionych egzemplarzy.

Uwieść kobietę potrafi każdy.

Książka „Sztuka Uwodzenia” jest już dostępna na kilku platformach, poniżej znajdziesz linki do miejsc, w których możesz zakupić książkę już dziś, aby jutro zacząć zmiany w sobie.

Książka w wersji elektronicznej na urządzenia Apple oraz Android, kliknij link i kup ją już dzisiaj. 

Sztuka uwodzenia to idealny poradnik dla:

Każdego zwykłego faceta, który chce poznać niezwykłą kobietę. Zastanawiasz się jak uwieść kobietę, próbujesz wszystkiego, co przyjdzie Ci do głowy, a efekt jest zawsze taki sam? Poradnik te powstał po prawie 20 latach doświadczeń związanych z uwodzeniem, podrywaniem, ale także budową technik sprzedaży. Tak technik sprzedaży, bo uwodzenie to nic innego jak sprzedawanie. 

Poznaj techniki uwodzenia.

Sygnały, jakie wysyłają kobiety podczas randki.

Najlepsze miejsca na spotkanie.

Dowiedz się, jakie są najlepsze tematy na pierwszą randkę, a jakich tematów należy się wystrzegać!

Dlaczego randki online nie rozwijają Twoich umiejętności. 

Jak praktykować, aby stać się zawodnikiem pierwszej ligi w sztuce uwodzenia

Czy można uwieść kobietę przez Tondera?

Z reguły tak, można, ale czy Tobie się uda to już kwestia bardzo dyskusyjna. Aby być dobrym mówcą w sieci, musisz mieć wiele cech osobowościowych, których w sieci nie jesteś w stanie zbudować. Jedną z nich jest otwartość. Jeżeli chcesz uwieść kobietę w internecie to otwartość na świat, ludzi, religie jest cechą, którą musisz mieć w sobie. Jako zamknięty na obce kultury koleś jesteś dla większości kobiet nudnym zawodnikiem. 

Zapraszam na mój kanał na YouTube,

co tydzień nowa dawka pewności siebie !

Rozpoznaj sygnały, aby uwieść kobietę!

Temu rozdziałowi poświęciłem bardzo dużo czasu. Pokazuję Ci, gdzie przebiega cienka granica pomiędzy jej zainteresowaniem a znudzeniem. Poradnik oparty jest oczywiście na wielu materiałach pisanych, jednakże w większości z teoretycznych przypadków postanowiłem pokazać Ci historie z mojego życia. Sytuacje, które kiedyś sam zainicjowałem oraz schematy wyjścia z sytuacji bez wyjścia. 

Uwodzenie jest maratonem. Więc skoro ty jesteś sprinterem, to podstawę do biegania już masz. Teraz wystarczy praktykować.

SEB -O

Cechy faceta, które przyciągają kobiety.

Jakie powinien mieć cechy rasowy uwodziciel?

No cóż, jest wiele cech facetów, które działają na kobiety, ale ty nie musisz mieć ich wszystkich, gdyż mityczne to coś jest jedną, a czasami dwiema cechami, które sprawią, że kobieta będzie szalała za Tobą. Ja podczas sesji z klientami zawsze zaczynam od humoru, jednakże cech jest znacznie więcej. Musisz nauczyć się, czym jest humor oraz dystans do samego siebie. W byciu wesołym nie chodzi o to, aby robić sobie jaja z innych czy w zabawny sposób wyśmiewać się z kogoś. Wtedy dla kobiety jesteś facetem, który dzięki dowcipkowaniu buduje wokół siebie mur i staje się defa kto problemem dla tych kobiet, które są otwarte na świat i ludzi. Więcej znajdziesz w moim poradniku. 

Zapraszam 
Sebastian www.socoach.pl
Na koniec możesz nic nie robić, ponieważ tak jest łatwiej, ale możesz też napisać do mnie. Napisać i zacząć zmiany bo czas ucieka, e-maila so@socoach.pl.
Abyście mogli zacząć zmiany, mam dla Was darmową sesję coachingową, link znajdziecie (tutaj).
.

Jak uwieść kobietę
uwieść kobietę