Jak powstało uwodzenie?  kurs e-mail #2

Uwodzenie skąd ono się wzięło?

Dla wielu z mężczyzn nauka uwodzenia jest niedoścignioną techniką wchodzenia do kobiecego łóżka. Jednakże musisz wiedzieć, iż uwodzenie ma swoje początki już w biblii. Wtedy właśnie szatan uwiódł Ewę, obiecując jej coś, co wpłynęło na jej emocje. Od tego momentu uwodzenie zawsze opierało się na wzbudzeniu emocji u kobiety oraz uśpieniu jej logicznego myślenia. Więcej o sztuce uwodzenia przeczytasz w moim poradniku, link tutaj!

Jeden gest jest cenniejszy niż 1000 słów. Sztuka uwodzenia to poezja a nie dramat.

Darmowy kurs SZTUKA UWODZENIA już jest.

* indicates required

Uwodzenie i jego mistrzowie.

Martin Luther King, tak ten pastor uwiódł miliony ludzi na całym świecie. Jego umiejętność przemawiania, która zawsze poruszała emocje, stała się zaczynem do wielkiego ruchu. Dokonał On wielkich zmian społecznych nie tylko w Ameryce. Każdy z nas zna słowa „Miałem sen …”, ale nie każdy zdaje sobie sprawę, iż te słowa były niczym więcej jak uwodzeniem tłumów. Tak samo dziś działają nasi politycy. Uwodzenie, tym oni dziś się zajmują, składając nam często obietnice bez pokrycia, dbając o każde słowo, jak i własny wygląd. Zdobywają nasze zaufanie, a dzięki temu otrzymują to, czego pragną najbardziej, nasze poparcie.

Zapraszam na mój kanał na YouTube,

co tydzień nowa dawka pewności siebie !

Uwodzenie a biznes.

Techniki uwodzenia stosuje się w wielu dziedzinach naszego życia. Musisz zdać sobie sprawę z tego, że każdego dnia jesteśmy wystawiani na sprytne sztuczki nie tylko w relacjach damsko męskich, ale także w relacjach życia codziennego. Ile razy skusiłeś się na Hot Doga lub coś innego niż tylko paliwo na stacji benzynowej. Ile razy idąc do galerii handlowej tylko po spożywkę, wyszedłeś z rzeczami, których w zasadzie nie miałeś kupić? No właśnie, zostałeś uwiedziony przez sprzedawcę, który doskonale odczytał twoje potrzeby, zagrał na emocjach i osiągnął cel, który sam sobie założył.

Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i ty możesz być wielki.

Mark Twain

Steve Job, ten mistrz uwodzenia, tak samo, jak szatan z przypowieści biblijne uwiódł klientów swoim modelem biznesowym. Tak ja też używam iPhone, iPada czy Maca. Zacząłem ich używać, bo on wmówił mi, że jest to lepszy, bezpieczniejszy sprzęt niż posiada konkurencja. Następnie wmówił mi, że jest to wyraz pewnego statusu oraz przynależności do społeczności. Ewidentnie wpłynął na moje emocje, a jak już wpadłem w tę pułapkę, nie byłem i dalej nie jestem w stanie z niej wyjść. Dokładnie tak samo jest z uwodzeniem kobiety.

Naucz cieszyć się z drobiazgów, wtedy wielkie rzeczy przyjdą same.

Uwodzenie kobiety to proces sprzedaży, w tym procesie sprzedajesz siebie jak towar luksusowy, wyjątkowy taki którego ona chce, a nie taki, który na siłę chce wylądować u niej.

A więc jak powstało uwodzenie?

Kiedy uświadomimy sobie, że uwodzenie powstało tysiące lat temu, zrozumiemy jak ciężką i wyrafinowaną grą ono jest. Kiedy Ewa została wygnana z raju, zrozumiała jak wielkiej manipulacji została poddana i jak wiele straciła przez to, że górę wzięły jej emocje. Oczywiście my nie będziemy uczyć się wykorzystywania kobiet, my nauczymy się zdobyć te jedną jedyną, która stanie się naszą boginią, boginią, która będzie za wszelką cenę pragnęła być właśnie z Tobą.

Co dalej w dziedzinie uwodzenia? Uwieść kobietę i co dalej?

Teraz masz kilka możliwości, możesz czekać na cotygodniową dawkę informacji o uwodzeniu oraz o tym, jak stać się uwodzicielem. Wystarczy, że zapiszesz się na moją listę mailingową, a co tydzień dostaniesz garść informacji. (Link do listy)
Możesz kupić mój poradnik i zacząć korzystać z pełnego wachlarza wiedzy, przykładów oraz materiałów video, jakie są właśnie dołączone do tego poradnika. (link do poradnika)
Możesz też nic nie robić i dalej się łudzić, że jakoś to będzie. Jednakże w takim wypadku, dziękuję Ci za uwagę i zapraszam, jak kiedyś zmienisz zdanie.

Zapraszam 
Sebastian www.socoach.pl
Zrób ten pierwszy krok innymi słowy napisz do mnie e-maila so@socoach.pl