Dotyk jest cenniejszy niż…?  kurs e-mail #4

Czym są podstawy uwodzenia? Dotyk …

Uwodzenie często jest mylone z pożądaniem, a dotyk z koniecznością. Oczywiście wytrawny uwodziciel w 5 minut potrafi podgrzać atmosferę tak, że kobiece emocje staną się jej erotycznymi doznaniami. Jednakże, zanim ty dojdziesz do poziomu mistrzowskiego, musisz najpierw poznać podstawowe elementy oraz zasady uwodzenia. Więcej o sztuce uwodzenia przeczytasz w moim poradniku,  poradniku, link tutaj!

Jeden gest jest cenniejszy niż 1000 słów. Sztuka uwodzenia to poezja a nie dramat.

Darmowy kurs SZTUKA UWODZENIA już jest.

* indicates required

Uwodzenia można się nauczyć? Dotyk w tym Ci pomoże.

Tak dokładnie z uwodzeniem jest, jak z każdą inną dziedziną naszego życia, tego można się nauczyć. Oczywiście są zasady, którymi trzeba się kierować, aby uwodzenie miało sens. Wyobraź sobie, że na meczu piłki nożnej jeden z bramkarzy gra bez rękawic, jak myślisz jakie ma szanse w porównaniu z kolegą z drużyny przeciwnej, który ma rękawice?

Zapraszam na mój kanał na YouTube,

co tydzień nowa dawka pewności siebie !

Zwrócenie uwagi, zbudowanie połączenia, pobudzenie jej emocji to tylko niektóre z elementów, jakie musisz posiąść, aby stać się uwodzicielem pro ligi. Nie wystarczy wiedzieć, że trzeba zwrócić uwagę, trzeba wiedzieć, jak spowodować, aby to ona myślała, że zwróciła na Ciebie uwagę, a w rzeczywistości to ty pierwszy ją zauważyłeś. W tym momencie pojawia się opanowanie, racjonalizm oraz niezbędna praktyka.

Praktyka uczyni cię mistrzem uwodzenia, a dotyk przeniesie na wyższy poziom.

Aby stać się mistrzem uwodzenia, musisz praktykować nie tylko słowa, ale także dotyk, gest czy uśmiech. Nie wystarcz czytać o tym, jak uwieść kobietę, nie wystarczy oglądać filmy na YouTube czy trenować na Tinderze. Musisz przełamać w sobie strach przed porażką, a dzięki temu zaczniesz praktykować w rzeczywistości. Każda kolejna porażka bez odpowiedniego przygotowania może zachwiać twoją determinacją w dążeniu do celu, ale jeśli nauczysz się podstaw uwodzenia, zrozumiesz, że każda nieudana próba jedynie przybliża cię do osiągnięcia celu.

Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i ty możesz być wielki.

Mark Twain

Naucz cieszyć się z drobiazgów, wtedy wielkie rzeczy przyjdą same.

Mistrz uwodzenia nie ma emocji on ma uwodzicielski dotyk.

Kiedy nauczysz się jakimi emocjami kierują się kobiety, wtedy zauważysz, jak często sam poddajesz się emocjom. Ekscytacja, smutek, podniecenie czy gorycz porażki, jeśli nadal będzie te emocje uzewnętrzniał, nadal będziesz skazany na porażkę. Musisz nauczyć się markować lub hamować emocje a dopiero w odpowiedniej sytuacji pokazać te emocje, które spotęgują to, co dzieje się właśnie w psychice kobiety.

Zapamiętaj złota zasadę panowania nad własnymi emocjami, mniej znaczy więcej! Im mniej mówisz, tym więcej usłyszysz, im mniej pokażesz swoich emocji, tym więcej zobaczysz jej emocji, a to dopiero początek tego, czego musisz się nauczyć.

Co dalej w dziedzinie uwodzenia? Uwieść kobietę i co dalej?

Teraz masz kilka możliwości, możesz czekać na cotygodniową dawkę informacji o uwodzeniu oraz o tym, jak stać się uwodzicielem. Wystarczy, że zapiszesz się na moją listę mailingową, a co tydzień dostaniesz garść informacji. (Link do listy)
Możesz kupić mój poradnik i zacząć korzystać z pełnego wachlarza wiedzy, przykładów oraz materiałów video, jakie są właśnie dołączone do tego poradnika. (link do poradnika), albo siedzieć i nic nie robić.
Możesz też nic nie robić oraz dalej się łudzić, że jakoś to będzie jednakże w takim wypadku, dziękuję Ci za uwagę i zapraszam, jak kiedyś zmienisz zdanie.

Zapraszam 
Sebastian www.socoach.pl
Na koniec możesz nic nie robić, albo napisać do mnie i zacząć zmiany. e-maila so@socoach.pl,