Dlaczego kobiety wybierają dupków?

Kobieta zmieniła go w dupka.

Kobieta, zmienia faceta w dupka? Tak.
I w zasadzie mógłbym skończyć w tym miejscu, jednakże ze względu na wielki szacunek do każdej kobiety postaram się Wam to wyjaśnić. Każdy z nas widział romantyczną komedię, gdzie super miły facet, któremu zależy na kobiecie, przegrywa bo one zawsze wybierają dupków. Natura męska zawsze pcha nas do wygranej w każdej rywalizacji, dlatego właśnie metamorfoza w dupka, stawia nas na wygranej pozycji. A więc skoro kobiety często udowadniają facetom, że wolą wybrać dupka niż normalnego, kochającego faceta, to my, zamiast ryzykować kolejne odtrącenie, kolejną przegraną walkę stajemy się właśnie takim dupkiem.

Zapiszę się na listę, a nauczysz się jak stać się facetem, którego pragną kobiety.

* indicates required

Jeśli chcesz nauczyć się jak być facetem, którego pragną kobiety, zaznacz poniższy kwadrat.

Super, zaczynamy Twoją transformację.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp’s privacy practices here.

Transformacja fajnego faceta w dupka.

Każdy dupek kiedyś był fajnym, ciepłym i troskliwym facetem. Dupkiem nie można się urodzić, nim trzeba się stać. Najpierw nauczył się być dobrym facetem. Otwierał drzwi kobiecie, przynosi jej kwiaty, czasami robi śniadanie do łóżka, a ona mimo to po kilku miesiącach wybiera dupka. Taka sytuacja stała się jego codziennością, a więc po jakimś czasie on zaczął się zastanawiać. Co robię źle? Dotarło do niego, że zawsze przegrywa z dupkami. Właśnie w tym momencie postanawia stać się jednym z nich, bo one zawsze wybierają dupków.

Zapisz się na listę, a nie stracisz szansy na zbudowanie własnej pewności siebie.

Subscribe

* indicates required

Oczywiście ta metamorfoza daje szybki efekt. Już na kolejnej randce widzi, jak to ona goni za nim, on już wie, że jego życie właśnie się zmieniło. Ta zamiana daje tak szybkie efekty, że każdy dobry facet jest w stanie się nią zachłysnąć. Szybko zapomina o tym, jakim dobrym facetem był jeszcze wczoraj. 

Prawdziwy mężczyzna to jest ten, kto przede wszystkim nie wie, że jest prawdziwym mężczyzną i który nie boi się tego, że nim nie jest.

Jerzy Bralczyk

Dlaczego kobiety wybierają dupków?

Kobiety wybierając mężczyznę, kierują się emocjami. Ten facet, który potrafi wywołać w niej emocje, staje się jej partnerem. Natomiast poczciwy, uczynny będący zawsze na jej zawołanie facet, wywoła w niej jedynie logiczne myślenie on trafi do friend zoone. Proces decyzyjny, jaki zachodzi w umyśle kobiety, możemy porównać z wycieczką do zoo. Nikt z nas nie pamięta tego brunatnego misia, który także jest atrakcją zoo? 

Jednakże, kiedy zobaczymy rekina, orkę zjadającą foki czy przechadzającego się majestatycznie lwa, wtedy emocje biorą górę i to zapamiętamy na zawsze. I właśnie takie emocje pchają kobiety w ramiona dupka.Ten miś daje kobiecie spokój, przyjemność oraz stabilizację, ale niestety to rekin lub lew wywoła w niej pożądane emocje, które spowodują, iż ona podejmie irracjonalną decyzję, wybierze dupka.

One wybierają dupków!

Tak z misiem ona czuje się dobrze, ale z dupkiem czuje emocje, adrenalinę jest jej zajebiście. Jej wyobraźnia daje jej sygnały, iż z nim będą super przygody.  On nawet o nią nie dba. Dupek ją olewa i w niczym jej nie pomaga, a mimo to ona do niego lgnie, gdyż to, co musi zdobywać, jest dla niej cenniejsze od tego, co ma podane na złotej tacy.

Zapraszam na mój kanał na YouTube,

co tydzień nowa dawka pewności siebie !

Co ma dupek, czego nie masz Ty?
Pewność siebie to jest największy atut każdego dupka. Ta pewność siebie jest często zamieniana w arogancję. Dupek zawsze jest egoistą, który skupia się na sobie. Jego potrzeby zawsze są na pierwszym miejscu, jej potrzeby dla niego nawet nie istnieją. Dupek nie jest wylewnym, uczuciowym romantykiem, on jest typowym toksykiem, który dziś zabiera kobietę na kolację ze świecami, a jutro całkowicie o niej zapomina. Ten rollercoaster uczuć nie pozwala kobiecie uspokoić emocji. Toksyczny dupek staje się jej heroiną, której ona tak bardzo potrzebuje i dlatego kobiety wybierają dupków.

Czego dupek oczekuje od kobiety?

W zasadzie niczego, poza tym, aby była na każde jego zawołanie. To on wyznacza gdzie, kiedy i jak się spotyka z kobietą. To on decyduje, kiedy się z nią prześpi i czy to będzie jednorazowa akcja, czy wydarzenie periodyczne. Kobieta stara się zrozumieć, czemu dupek jej nie chce na swoją partnerkę, skoro tak cudownie jest im razem. Prawda jest taka, że on nie chce związku, on nie chce stracić swojej wolności i niezależności, on chce kobiety, tylko aby zaspokoić swoje potrzeby, a że przy okazji ona doświadcza nieznanych jej wcześniej emocji, no cóż, to jest efekt uboczny całego zjawiska.

Byłem dupkiem, więc wiem, co mówię. Wiem czemu kobiety wybierają dupków!

Kiedyś spotykałem się z kobietą, która miała narzeczonego. Razem byli wiele lat, ale emocje, przeżycia oraz uniesienia, jakie jej dawała relacja ze mną, stawały się dla niej przyczynkiem do wywoływania kłótni z narzeczonym. Pewnego dnia po szalonym weekendzie w Zakopanem (ona była na szkoleniu), spytała się mnie czy jest szansa, abyśmy byli parą. Ja przemilczałem to pytanie, ale w niedziele wieczorem widzieliśmy się ostatni raz, więc jak każdy dupek, egoista zawalczyłem o moją swobodę i niezależność.

Czy warto być dupkiem? Kobiety wybierają dupków?

Niestety odpowiedz, nie jest jednoznaczna. Każda forma, którą przyjmie facet, ma swoje plusy i minusy. Sam wiedząc, iż przez wiele lat byłem dupkiem, postanowiłem to zmienić, a raczej wrócić do stanu sprzed dupowatego. Dzisiaj spijam śmietankę z kawy u boku mojej ukochanej, która jako jedna z niewielu kobiet woli misia niż dupka, ale chyba dzięki temu, że byłem dupkiem, doskonale wiem, jak czasami wzbudzić w niej emocje. Takie emocje, które są pod kontrolą. 

Wiec warto być choć przez chwilę dupkiem, aby później wykorzystać tę wiedzę w prawdziwym związku. Kiedy z resocjalizowany dupek trafi na kobietę po zawodzie miłosnym wywołanym przez dupka, wtedy dla nich otwiera się małe okienko, dzięki któremu mogą stworzyć wspaniały związek. Ja właśnie teraz tak mam, więc wiem, że i wy tak możecie. 

A dziś jeszcze jedno, e-book jak rozpoznać dupka.

I na koniec mam coś dla Ciebie, mój e-book o tym, jak rozpoznać dupka lub o tym, abyś ty zobaczył jakie cechy dupka są emocjonalnym magnesem na kobiety. E-book znajdziesz tutaj, a po jego lekturze sam zdecyduj czy chcesz być dupkiem, czy miłym facetem.

I jak zawsze na koniec zapraszam Cię na moje social media:

YouTube, Facebook oraz Instagram tam znajdziesz więcej ciekawych materiałów związanych z rozwojem osobistym oraz budowaniem pewności siebie. Do tego wiele ciekawe historie z mojego bogatego życia oraz podróży po całym świecie.

Wykonaj DARMOWY TEST pewności siebie. Zapraszam cię do pobrania testu oraz jego wykonania, a jak potrzebujesz konsultacji w tym zakresie, zapraszam na rozmowę w cztery oczy, link do kalendarza TUTAJ.

Dodatkowo zapraszam Cię na pierwszą darmową sesję coachingową, kliknij link i pracujmy razem.

Zapraszam 
Sebastian www.socoach.pl
Zrób ten pierwszy krok innymi słowy napisz do mnie e-maila so@socoach.pl