Czym jest moja pewność siebie!

Jestem pewny / pewna siebie. Moja pewność siebie jest …

Tak, kiedy jesteś w stanie napisać, jestem pewny / pewna siebie, to znaczy, że jesteś w stanie zmienić swój los i swoje życie. To znaczy, że dotarło do Ciebie, iż to, co się dzieje wokół Ciebie może być pod Twoją kontrolą, a nie być zależne od ludzi będących dookoła. W tym momencie zrozumiałeś, iż moja pewność siebie jest kluczem do …

Zapisz się na listę, a nie stracisz szansy na zbudowanie własnej pewności siebie.

Subscribe

* indicates required

Moja pewność siebie została zachwiana.

Pamiętam, kiedy byłem nastolatkiem, pierwszy raz spotkałem się z zachwianiem mojej pewności siebie. Miałem 16 lat, rodzice się rozwodzili, wtedy wszystkie niepowodzenia mogłem zrzucać na barki tego, co się dzieje w moim domu rodzinnym. Długo nie musiałem czekać, aby móc skorzystać z tej wymówki. Przyszedł czas matury, niestety oblałem ją, historia, która była zawsze moim konikiem, pokonała mnie. 

Mogłem sobie powiedzieć, to wszystko przez rozwód rodziców, mogłem pójść do pracy w sklepie czy innym zakładzie. Stać się jednym z setek rówieśników, którzy przez taki sam jak mój problem zaczęli usprawiedliwiać własne niepowodzenie tym, co robią inni. 

Zapraszam na mój kanał na YouTube,

co tydzień nowa dawka pewności siebie !

Jak zbudowałem własną pewność siebie?

Wiedziałem, że nie chce prowadzić szarego życia chłopaka z małej miejscowości. Wiedziałem, że nie pasuje mi to aby spędzić moje życie w „wiosce”, w której nigdy nic się nie zmienia. Właśnie wtedy pierwszy raz zaakceptowałem samego siebie i postanowiłem tę akceptację wykorzystać. Poszedłem do szkoły policealnej, w międzyczasie podszedłem drugi raz do matury, którą zdałem. Następnie poszedłem na studia, które skończyłem, dzięki temu nieświadomie zacząłem budować własną pewność siebie.

Moja pewność siebie, co o niej wiedziałem? 

Nic, dokładnie nic nie wiedziałem. Nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego, czym ona jest, byłem za młody, aby myśleć o czymś takim. Wtedy na głowie miałem studia, dom narzeczoną to wszystko było wtedy ważniejsze niż jakaś tam pewność siebie. Działałem intuicyjnie, poznając świat i siebie samego jednakże wiedziałem, że nie chcę skończyć jak kilku moich kolegów. Nie chciałem zaczynać i kończyć dnia pod monopolowym. Już wtedy nie akceptowałem takie życia, już wtedy intuicyjnie uciekałem w świat, aby go poznać i kiedyś stać się człowiekiem świata. 

Darmowy poradnik.

Jak motywować zespół

Zapisz się na newsletter, a dostaniesz darmowy poradnik…

Czemu dziś mówię o pewności siebie?

Gdybym 25 lat temu poznał kogoś, kto przekazuje taką wiedzę. Gdybym wtedy mógł dowiedzieć się, iż moja pewność siebie jest zachwiana i jak mogę nad nią pracować, prawdopodobnie wielu moich życiowych błędów bym nie popełnił, a tym samym byłbym dziś od trzy może pięć kroków dalej. 

Dla kogo to robię?

Dla Ciebie, jeśli nie wiesz, co się dzieje, jednakże widzisz, że dzieje się źle? Wiesz, że coś trzeba zmienić, ale nie wiesz co i jak zmienić? Pozwól, aby historie z mojego życia, ale także doświadczenia z pracy z ludźmi jako coach stały się dla ciebie mapą, dzięki której odnajdziesz własną pewność siebie.

I co dalej, z moją pewnością siebie?

Dalej czekaj na kolejny blog oraz vlog (YouTube), jednakże nie musisz czekać za długo, pojawią się one razy a czasami dwa razy w tygodniu, po czym w czerwcu pojawi się pełnowartościowy kurs. Jednakże cały mini kurs potrwa tylko 12 tygodni, innymi słowy już za 12 tygodni nabierzesz pewności siebie. 

Jeśli szukasz inspiracji lub ciekawych porad nie tylko w zakresie pewności siebie, zapraszam Cię na mojego Instagrama.
Dodatkowo mój TikTok także jest źródłem ciekawych porad, zapraszam.

Zapisz się na listę mailingową, już w czerwcu zasługujesz ponad wszystko na pełnowartościowy kurs budowania pewności siebie. W kursie poznasz kolejne 12 kroków, dzięki którym zbudujesz i utrwalisz swoja pewność siebie. Kurs jest wyposażony w ćwiczenia, sesje zoom oraz dedykowane materiały video jednakże od ciebie zależy czy z tego wszystkiego skorzystasz. .

Dodatkowo zapraszam Cię na pierwszą darmową sesję coachingową, kliknij link i pracujmy razem.

Zapraszam 
Sebastian www.socoach.pl
Zrób ten pierwszy krok innymi słowy napisz do mnie e-maila so@socoach.pl