Cechy uwodziciela.  kurs e-mail #5

Główne cechy uwodziciela?

W uwodzeniu możemy wskazać wiele cech, którymi mężczyzna powinien dysponować. Niektóre są istotne na początku naszej randki inne na jej końcu, jednakże istnieją główne cechy uwodziciela, którymi każdy mężczyzna powinien dysponować. pamiętaj, grubość twojego portfela może i jest istotna, ale to nie jest cecha sama w sobie. Więc nie skupiaj się na tym, bo przeoczysz to, co faktycznie jest bardzo istotne. Więcej o sztuce uwodzenia przeczytasz w moim,  poradniku, link tutaj! jak widać, już ponad 500 osób skorzystało, więc nie czekaj. 

Jeden gest jest cenniejszy niż 1000 słów. Sztuka uwodzenia to poezja a nie dramat.

Darmowy kurs SZTUKA UWODZENIA już jest.

* indicates required

Cechy uwodziciela to jego styl bycia!

Humor, dystans czy otwartość są to cechy, które każdy dobry uwodziciel musi mieć w sobie. Na początku każdy z nas uważa, że jest otwarty na innych. Wesoły i potrafi śmiać się z samego siebie, ale potrafisz z tych cech zrobić styl życia? Kiedy dodasz do tego jeszcze umiejętność dbania o własny wygląd czy rozwój oraz np. umiejętność gotowania, wtedy zauważysz, że te pierwsze cechy mogą stać się podwaliną całości sposobu bycia.

Zapraszam na mój kanał na YouTube,

co tydzień nowa dawka pewności siebie !

Nie możesz być wesołkiem czy śmieszkiem, ale musisz umieć pokazywać dystans do siebie samego. Nie możesz chwalić się bezsensownymi osiągnięciami, ale musisz nauczyć się prezentować swoja otwartość..

Negatywne cechy uwodziciela.

Buta, przechwałki czy brak opanowania. To właśnie te cechy odstraszają 99% kobiet, ale za to przyciągają 100% panienek a może raczej galerianek. Chcesz poderwać laskę, która każdemu wskakuje do sypialni? Bądź butny, wyniosły i popisuj się wszystkim, co masz lub nawet nie masz, jednakże jeśli chcesz zdobyć wyjątkową kobietę, nawet na jeden raz wyzbądź się powyższych przywar.

Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i ty możesz być wielki.

Mark Twain

Naucz cieszyć się z drobiazgów, wtedy wielkie rzeczy przyjdą same.

Uwypuklij własne cechy.

Nie musisz się chwalić, że masz wielki dom z basenem, wystarczy, że ona kiedyś do Ciebie przyjdzie i sama to zobaczy. Pokazując empatię czy wręcz delikatność pokażesz kobiecie, że w chwili kiedy ona będzie miała problem, zawsze będzie mogła na Ciebie liczyć, a to wzbudza w niej bezpieczeństwo. Wielu facetów myśli, że dla kobiety bezpieczeństwo to stan jego konta, ale w obecnych czasach kobiety niezależne mają gdzieś twoje konto, dla nich bezpieczeństwo to pewność, że zawsze jesteś, kiedy ona cię potrzebuje.

Czy dawanie bezpieczeństwa to dobra cecha uwodziciela?

Nie, bezpieczeństwo to nie cecha to emocja, która kiełkuje w kobiecie, kiedy ty pokazujesz jej swoje prawdziwe cechy. Jest to stan, który mówi kobiecie, że jest szansa, iż przy tobie osiągnie stan spokoju. Jest szansa, iż jej codzienność się ustabilizuje, a tym samym będzie mogła realizować się na innych polach, a nie tylko każdego dnia walczyć o własny związek. 
I właśnie bezpieczeństwo dla kobiety jest tym, co najszybciej wywołuje w jej psychice tak bardzo pożądane emocje.

Co dalej w dziedzinie uwodzenia? Trenuj cechy uwodziciela a…

Teraz masz kilka możliwości z pewnością jedna jest dla Ciebie. Możesz czekać na cotygodniową dawkę informacji o uwodzeniu oraz o tym, jak stać się uwodzicielem, albowiem to masz bez wysiłku. . Wystarczy, że na przykład zapiszesz się na moją listę mailingową, a co tydzień dostaniesz garść informacji. (Link do listy)
Możesz także kupić mój poradnik i zacząć korzystać z pełnego wachlarza wiedzy, przykładów oraz materiałów video, jakie są właśnie dołączone do tego poradnika. (link do poradnika).

W nadziei, że los sam za Ciebie coś zrobi, możesz siedzieć i nic nie robić aczkolwiek czy to dobre rozwiązanie?

Bez względu na to, co zrobisz, ważne, abyś wiedział, iż jest to tylko Twoja decyzja.
Możesz też nic nie robić oraz dalej się łudzić, że jakoś to będzie jednakże w takim wypadku, dziękuję Ci za uwagę i zapraszam, jak kiedyś zmienisz zdanie.

Zapraszam 
Sebastian www.socoach.pl
Na koniec możesz nic nie robić, ponieważ tak jest łatwiej, ale możesz też napisać do mnie. Napisać i zacząć zmiany bo czas ucieka, e-maila so@socoach.pl.
Panowie, abyście mogli zacząć zmiany, mam dla Was darmową sesję coachingową, link znajdziecie (tutaj).
Wystarczy jedynie, abyś kupił mój poradnik i zarejestrował się pod powyższym linkiem.