Dlaczego warto być singlem?

Jestem singlem czy nie?

Często mylimy bycie samotnym z byciem singlem. Jeśli osoba ma pragnienie bycia w związku, ale niestety nie jest w stanie zbudować trwałej relacji, wtedy raczej mówimy o osobie samotnej. Kiedy w ten sposób podchodzisz do życia i starasz sobie wmówić, że jesteś singlem, niestety możesz doprowadzić się do depresji. Dlatego, zamiast wmawiać sobie, że jesteś singlem, zacznij zmieniać swoje życie oraz metody, jakie stosujesz w życiu. Dzięki tym zmianom doprowadzisz siebie do szczęśliwej relacji.

Skąd mam wiedzieć, że jestem singlem?

Jak poznać, że jesteś singlem no cóż, masz wiele relacji zawodowych, rodzinnych, koleżeńskich, a nawet przyjacielskich, ale na „koniec dnia” i tak wolisz iść sam do łóżka, wolisz sam się obudzić, bo tak jest Ci lepiej, wygodniej to wtedy faktycznie jesteś singlem. No, chyba że nie potrafisz nawiązywać relacji lub brakuje Ci pewności siebie. Jeśli próbujesz poznać kogoś, ale ciągle coś się sypie, może faktycznie musisz popracować nad swoją pewnością siebie, w tym celu zapraszam cię do mojego testu na pewność siebie (link tutaj).

Single mają też obowiązki!

Musimy jednak pamiętać, iż single mają takie same problemy, jak osoby w związku. Bycie singlem to nie są wieczne wakacje bez dzieci i marudzącej partnerki. Singiel musi wstać do pracy, musi zająć się domem, także musi coś jeść, czy ugotować. Każdy singiel na koniec dnia zastanawia się do kogo się odezwać, z kim iść do kina, czy na spacer. Single z wyboru to tylko osoby, które jeszcze nie znalazły odpowiedniego partnera. Jednakże dzięki swojemu singlowemu stylowi życia, singiel może więcej czasu poświęcić na budowanie własnej świadomości, a co za tym idzie rozwijać się na wielu płaszczyznach. 

Chcę być singlem!

A więc drodzy ludzie w związku, pamiętajcie SINGIEL to normalny człowiek, który zamiast wchodzić w stałe relacje woli budować własną świadomość oraz samemu stawać się przez to lepszym. Nie mówię, że związek tego nie daje, ale na pewno utrudnia. Więc pewne jest, iż singiel bardziej poświęca się pracy, singielka zdecydowanie więcej pracuje nad własnym rozwojem. Chcesz wyskoczyć ze znajomymi na narty, chcesz się nauczyć tańca, a może chcesz wyskoczyć na weekend do Hiszpanii? Tak singlowi jest łatwiej to osiągnąć niż osobie w trwałym związku. Ale na koniec dnia, każdy singiel zadaje sobie to samo pytanie, czy warto być singlem?

I jak zawsze na koniec zapraszam Cię na moje social media:

YouTube, Facebook oraz Instagram tam znajdziesz więcej ciekawych materiałów związanych z rozwojem osobistym oraz budowaniem pewności siebie. Do tego wiele ciekawe historie z mojego bogatego życia oraz podróży po całym świecie.

Wykonaj DARMOWY TEST pewności siebie. Zapraszam cię do pobrania testu oraz jego wykonania, a jak potrzebujesz konsultacji w tym zakresie, zapraszam na rozmowę w cztery oczy, link do kalendarza TUTAJ.

Dodatkowo zapraszam Cię na pierwszą darmową sesję coachingową, kliknij link i pracujmy razem.

Zapraszam 
Sebastian www.socoach.pl
Zrób ten pierwszy krok innymi słowy napisz do mnie e-maila so@socoach.pl