Bycie singlem to nie wyrok.

Bycie singlem to nie wyrok.

Singiel, jak dumnie to brzmi?
Często jednak mylimy bycie samotnym z byciem singlem. Jeśli osoba ma pragnienie bycia w związku, ale niestety nie jest w stanie zbudować trwałej relacji wtedy raczej mówimy o osobie samotnej. Kiedy w ten sposób podchodzisz do życia i starasz sobie wmówić, że jesteś singlem niestety możesz doprowadzić się do depresji. Dlatego zamiast wmawiać sobie, że jesteś singlem zacznij zmieniać swoje życie oraz metody jakie stosujesz w życiu. Dzięki tym zmianom, doprowadzisz siebie do szczęśliwej relacji.
Jak poznać, że jesteś singlem no cóż masz wiele relacji zawodowych, rodzinnych, koleżeńskich a nawet przyjacielskich ale na "koniec dnia" i tak wolisz iść sam do łóżka, wolisz sam się obudzić bo tak jest Tobie lepiej, wygodniej to wtedy faktycznie jesteś singlem.
wieczne wakacje bez dzieci i marudzącej partnerki. Singiel musi wstać do pracy, musi zająć się domem także musi coś jeść / gotować. Jednakże dzięki swojemu singlowemu stylowi życia może więcej czasu poświęcić na budowanie własnej świadomości a co za tym idzie rozwijać się. 
wchodzić w stałe relacje woli budować własną świadomość oraz samemu stawać się przez to lepszym.