5 problemów na każde rozwiązanie – plan.

Pewność siebie a sposób naszego myślenia. Plan doskonały!

Wystrzegaj się osób, które na każde rozwiązanie potrafią znaleźć pięć problemów. Jeśli Twoje myśli stają się budulcem do strachu, wycofania czy negatywnego nastawienia, to znaczy że są to myśli destrukcyjne. Jeśli kolejne tworzone scenariusze w Twojej głowie nic dobrego nie przynoszą, to marnujesz tylko czas a tym samym dewastujesz własną pewność siebie. Zmień myślenie, zrealizuj plan.

Zapisz się na listę, a nie stracisz szansy na zbudowanie własnej pewności siebie.

Subscribe

* indicates required

Powiedz STOP i zbuduj pewność siebie. Miej plan !

Zacznij się zastanawiać co Tobie daje negatywne myślenie? Czy takie myślenie Cię wspiera i buduje? Co dostajesz w zamian za kolejne powiedzenie sobie NIE. Co kolejne automatyczne wypowiedziane NIE, Ci odbiera. Wtedy wystarczy, że powiesz TAK i zaczniesz myśleć inaczej, pozytywniej a zobaczysz jak wiele się w Twoim życiu zmieni. Dostrzeżesz, miejsca, ludzi oraz sytuacje, które były dla Ciebie całkowicie niedostępne. Nauczysz się nowych zachowań, poznasz nowe osoby a dodatkowo nawiążesz nowe znajomości.

Powiedzenie STOP swojemu wewnętrzny marudzie, obudzi w Sobie pozytywnego człowieka. Powstanie osoba otwarta i chcąca czerpać z życia tyle ile się da a nie tyle na ile się odważy. 

Myślenie ma wspierać naszą pewność siebie. Wykonaj ten plan.

Skup się na takich myślach, które będą rozwijać Ciebie i Twoją pewność siebie. Skup się na działaniu, wiedzy, sporcie na tym co Cię rozwija a dzięki temu przestaniesz wymyślać scenariusze, które są destrukcyjne dla Ciebie. Przestań myśleć, że coś się Tobie stanie jak pójdziesz na gokarty. Pomyśl sobie ile zabawy, emocji oraz doświadczenia dostaniesz dzięki temu, że usiądziesz do gokarta i przejedziesz nim kilka kółek.

Zamiast wymyślać przeszkody, pomyśl nad:
– co mi da jak to zrobię?
– czego mogę się dzięki temu nauczyć?
– kogo mogę poznać dzięki temu?
– gdzie mnie to zaprowadzi?

Pamiętaj, żyje się tylko raz i życie jest zbyt cenne, aby barć je zawsze na poważnie.

Zapraszam na mój kanał na YouTube,

co tydzień nowa dawka pewności siebie !

Kiedy odpowiesz sobie na te pytania, zrozumiesz jak ważna jest zmiana procesu myślenia w procesie budowy wysokiego poziomu pewności siebie. Dzięki temu także zbudujesz w sobie wysoki poziom samoceny. Zrobisz coś co kiedyś było poza Twoim zasięgiem, nauczysz się czegoś nowego co pokaże Tobie, że dasz rade bo porostu potrafisz. 

Dla kogo to robię? Może dla tych co planują i nigdy nie realizują?

Dla Ciebie, jeśli nie wiesz, co się dzieje, jednakże widzisz, że dzieje się źle? Wiesz, że coś trzeba zmienić, ale nie wiesz co i jak zmienić? Pozwól, aby historie z mojego życia, ale także doświadczenia z pracy z ludźmi jako coach stały się dla ciebie mapą, dzięki której odnajdziesz własną pewność siebie.

I co dalej, z moją pewnością siebie? Planuj działania a nie plany.

Dalej czekaj na kolejny blog oraz vlog (YouTube), jednakże nie musisz czekać za długo, pojawią się one razy a czasami dwa razy w tygodniu, po czym w czerwcu pojawi się pełnowartościowy kurs. Jednakże cały mini kurs potrwa tylko 12 tygodni, innymi słowy już za 12 tygodni nabierzesz pewności siebie. 

Jeśli szukasz inspiracji lub ciekawych porad nie tylko w zakresie pewności siebie, zapraszam Cię na mojego Instagrama.
Dodatkowo mój TikTok także jest źródłem ciekawych porad, zapraszam.

Zapisz się na listę mailingową, już w czerwcu zasługujesz ponad wszystko na pełnowartościowy kurs budowania pewności siebie. W kursie poznasz kolejne 12 kroków, dzięki którym zbudujesz i utrwalisz swoja pewność siebie. Kurs jest wyposażony w ćwiczenia, sesje zoom oraz dedykowane materiały video jednakże od ciebie zależy czy z tego wszystkiego skorzystasz. .

Dodatkowo zapraszam Cię na pierwszą darmową sesję coachingową, kliknij link i pracujmy razem.

Zapraszam 
Sebastian www.socoach.pl
Zrób ten pierwszy krok innymi słowy napisz do mnie e-maila so@socoach.pl